Usnadněte si výběr kamerového systému díky našemu průvodci. Můžete se za pomoci našich odborných článků a návodů stát polo-profesionálem na kamerové systémy a sami si pak hravě sestavíte a vyberete vhodné řešení, nebo můžete důvěru vložit v nás. Zdarma vymyslíme a doporučíme řešení přímo po vás.Chci si vybrat z nabídky kamerových setů a montáž provést svépomocí:


V naší nabídce naleznete širokou škálu kamerových setů určených pro samoinstalaci. Vybrat si můžete z AHD a IP technologie a u každé z KONFIGUR a KOMPLET setů.


  • KONFIGUR - sami si nakonfigurujte počet a rozlišení kamer, kabeláž a pevný disk
  • KOMPLET - kompletní sety obsahující vše potřebné pro snadnou montáž svépomocíKonfigur-set.jpg


Chci si nechat kamerový systém navrhnout, montáž si zajistím sám:


Vyplňte náš krátký poptávkový formulář, připravíme nabídku přesně dle vašeho zadání. Pro případné upřesnění vás budeme kontaktovat. Montáž může realizovat váš domácí nebo firemní elektrikář.


Chci si nechat kamerový systém navrhnout, montáž chci o vás:


Vyplňte náš krátký poptávkový formulář, připravíme nabídku přesně dle vašeho zadání. Pro případné upřesnění vás budeme kontaktovat. Montáž svěříme nejbližšímu z našich montážních partnerů rozmístěných po ČR.


Chci si vybrat a namontovat kamerový systém sám(a):


Pročtěte si odborné články pro výběr a montáž kamerového systému. Základní informace v nich obsažené budou stačit pro správný výběr.


Žádná z nabízených možností mi nevyhovuje:


Pokud nevyhotovuje žádné z nabízených řešení, rozhodně není nic ztraceno! Za dlouhá léta praxe v oboru víme, že vše má své řešení, proto nás kontaktujte. Dokážeme navrhnou a vyřešit i speciální požadavky.