Zařízení PATRONUM můžete také sledovat prakticky kdykoliv a odkudkoliv na svém chytrém telefonu a tabletu pomocí aplikace FREEIP, která je dostupná zcela zdarma. Aplikace je dostupná pro zařízení s operačními systémy Android a iOS od Apple.


Aplikaci snadno nastavíte a prostřednictvím svého chytrého zařízení zcela ovládnete kamerový systém. Můžete živě sledovat dění v monitorované oblasti, přehrávat záznam z jednotlivých kamer, okamžitě zálohovat videosekvence a obrázky, případně systém konfigurovat.


Připojení je možné pomocí vaší veřejné IP adresy, prostřednicím P2P (sériové číslo zařízení bez nutnosti zřízení veřejné IP) a přihlášením do FREE IP účtu.


Aplikace ke stažení pro Android

Aplikace ke stažení pro Apple


Videonávody pro přidání zařízení do aplikace


Jak přidat rekordér nebo IP kameru do aplikace FREE IP naskenováním QR kódu a připojením prostřednictvím P2P (bez nutnosti veřejné IP adresy) názorně ukazujeme v tomto videu.


U některých novějších verzí rekordérů je možné, že systém bude při přidávání zařízení po mocí SN (QR kódu) požadovat ověřovací kód. Ten naleznete na štítku na krabici zařízení jako "Captcha".


captschka.jpg


Jak přidat rekordér nebo IP kameru do aplikace FREE IP zadáním její místní nebo veřejné IP adresy názorně ukazujeme v tomto videu.